Nowoczesna grzałka elektryczna HEC 1.0

Grzejniki zasilane elektrycznie stają się coraz bardziej popularne i pożądane; nic dziwnego, zapewniają bowiem o wiele większy komfort użytkowania, doskonałe dopasowanie do indywidualnych zapotrzebowań na ciepło, a także bezproblemową pracę przez cały rok, bez względu na sezon grzewczy. O wiele szybciej i precyzyjniej, niż modele wodne, reagują na zmianę ustawień temperatury oraz pozwalają na szybkie, okresowe dogrzanie wnętrza.

Marka HeatQ jest jednym z czołowych producentów, zajmujących się między innymi tworzeniem grzałek elektrycznych; jej innowacyjnym projektem jest model HEC 1.0grzałka o nowoczesnym, dyskretnym designie, posiadająca szereg zalet, które sytuują ją daleko przed projektami konkurencyjnych marek. Jej obsługa jest łatwa i bezproblemowa, a odpowiednie funkcje gwarantują zadowolenie z jej wyboru.

HEC 1.0 posiada cztero – poziomową regulację temperatury (zakres od 30 do 60 stopni Celsjusza), niezwykle przydatną funkcję „Timer” 2 h back i 2 h off – pierwsza przywraca poprzednie ustawienia, druga wyłącza urządzenie, ochronę przeciwzamarzaniową i zabezpieczenie przed nadmiernym nagrzaniem; posiada sterowanie mikroprocesorowe, z możliwością obrotu sterownika, a stan jej pracy obrazowany jest przy pomocy diod LED. Technologia Ultra – Low Power zapewnia zaskakująco niski pobór energii w trakcie pracy oraz czuwania.

Tagged under: