Angus- grzejnik dekoracyjny firmy Terma Technologie

Kolejny grzejnik, który znajduje się w grupie najlepiej sprzedających się. Grzejnik dekoracyjny i łazienkowy Angus, produkowany przez pionierów firm produkujących grzejniki a akcesoria do nich- Terma Technologie. Dociera do szerokiej grupy odbiorców dzięki szerokiemu wachlarzowi opcji w jakich jest dostępny.  Występuje w pionie, poziomie, jako ścianka działowa, grzejnik wodny oraz elektryczny.

Producent grzejnika czyli Terma Technologie, zapewnia nam ośmioletnią gwarancję na  szczelność oraz powłokę, kolory standardowe i  specjalne. Skoro mówimy o kolorach warto wspomnieć o szerokiej gamie barw jakie Terma jest w stanie nam zaoferować.

Paleta barw Terma

Paleta barw Terma

Grzejnik Angus to nowoczesne urządzenie grzewcze zapewniające nam nie tylko ciepło. Angus to grzejnik ponadczasowy, pasujący do wielu wnętrz, a w każdym z nich będzie tworzył spójną, niepowtarzalną całość.  Bohater naszego dzisiejszego wpisu to geometryczna forma, urozmaicona pionowymi profilami, zaginającymi się w kształt  przypominający element wachlarza.

W podstawowym wyposażeniu Angusa znajdują się konsole mocujące z tworzywa ABS z możliwością regulacji wysuwu oraz położenia na ścianie wraz z  kompletem kołków rozporowych oraz odpowietrznik.

Grzejnik Angus zbudowany jest ze stali malowanej proszkowo, zapewnia to długoletnią trwałość i jakość koloru. Maksymalne ciśnienie robocze urządzenia to 8 Mps,  a najwyższa temperatura to  95 stopni.  Możliwości podłączeń grzejnika Angus:

-dolne środkowe 50 po osi
-dolne lewe 50 po osi
-dolne prawe 50 po osi
-dolne – standardowe

 

 

Tagged under: