Cedro- grzejnik jak witraż

Przedstawiamy dziś dzieło sztuki jakim jest grzejnik firmy Radeco. Cedro, atrakcyjny grzejnik dekoracyjny. Ciekawy produkt, swoim wyglądem dosadnie określa swoje dodatkowe przeznaczenie jakim jest dekorowanie wnętrza. Patrząc na niego zastanawiamy się czym jest owy przedmiot zamontowany na ścianie. Bliższe zetknięcie, poczucie ciepła bijącego z przedmiotu daje nam do zrozumienia, iż jest grzejnikiem dekoracyjnym. Grzejnikiem nie byle jakim, stworzony został ze stali, wzbogaconej elementami szkła artystycznego. Powieszenie w odpowiednim miejscu, przy dobrym oświetleniu i kącie padania promieni światła, szklane elementy  rozświetlą urządzenie i nadadzą mu wygląd witrażu. Nada wyrazu nawet najskromniejszemu projektowi wnętrza, zainspiruje do nowych pomysłów. Idealny do salonu,aczkolwiek nie będzie gryzł się z wystrojem luksusowej łazienki.

Wymiary Cedro to 1600x560mm. W podstawowej wersji dostępny jest w kolorze białym i dodatkowo w 42 kolorach specjalnych. Grzejnik malowany jest proszkowo.  Cedro przeznaczony jest wyłącznie do stosowania w układnie ogrzewania centralnego. Może być używany w instalacjach niskotemperaturowych.

Producent zaleca montowanie grzejnika możliwie nisko, maksymalnie metr nad podłogą, zapewnia to jego najlepszą funkcjonalność.

Tagged under: