Domi- elektryczny grzejnik łazienkowy

Firma Terma Technologie kilka lat temu wypuściła na rynek grzejnik o nazwie Domi. Urządzenie przeznaczone do łazienki. Występuje w różnych wymiarach co umożliwia dostosowanie go do różnej wielkości pomieszczeń. Zbudowany z poziomych profili wygiętych w lekki łuk, każdy z profili ma 22mm średnicy.

Wizualnie jest opływowym uniwersalnym, drabinkowym grzejnikiem. Jego funkcjonalność stwarza możliwość suszenia na nim ręczników.  Jako grzejnik elektryczny nie wymaga montowania specjalnych instalacji, wybieramy tylko odpowiednie miejsce, w którym chcemy go zamontować i realizujemy to.

Ważnym elementem jest dobór grzałki, trzeba pamiętać o końcowym efekcie jaki chcemy osiągnąć. Najlepiej współgrają ze sobą z grzałką

REG 3

lub ewentualnie MEGGRZAŁKA MEG jpg

W wyposażeniu standardowym grzejnik posiada odpowietrznik, oraz  wersji 4-otworowej: korek, konsole mocujące z tworzywa ABS z możliwością regulowania wysuwu i  położenia na ścianie razem z kołkami rozporowymi.

Domi możemy zakupić w kolorach standardowych czyli: biały oraz chrom. W kilkudziesięciu kolorach palety RAL oraz kilkudziesięciu kolorach specjalnych do wyboru:

 

 

Tagged under: