Drewniany grzejnik Knockonwood firmy Jaga

Grzejnik Knockonwood wykonany z drewna to jeden z najnowszych i niepowtarzalnych produktów branży grzewczej. Ciepły i przyjemny Knockonwood dodaje wnętrzu przytulności. Grzejnik firmy słynącej z niestandardowych projektów Jaga.

Grzejniki  z serii Knockonwood to projekt inspirowany naturą.  Grzejniki stylowo idealnie zgrają się z wnętrzem rustykalnym. Drewniana obudowa grzejnika uzupełniona jest metalowymi wykończeniami w kolorze szarym. Sama obudowa  nie nagrzewa się nigdy bardziej niż 43 stopnie, dzięki czemu jest bezpieczny. Grzejniki Knockonwood dostępne są w dziewięciu kolorach:  dąb bielony, buk bielony, orzech, mahoń, dąb wenge, dąb naturalny, buk naturalny oraz klon. Obudowa grzejników jest zdejmowana w bardzo łatwy sposób, dzięki czemu mamy nieograniczony dostęp do  wymiennika ciepła w celu jego wyczyszczenia.

Wymiennik ciepła zbudowany jest  z miedzi oraz aluminium, dzięki czemu jest całkowicie nierdzewny.  Pojemność wodna jest niewielka co gwarantuje szybkość nagrzewania.

Grzejniki Jaga cechuje doskonała jakość oraz precyzja wykonania. Firma słynie z nowatorskich projektów i typowo dekoracyjnych grzejników, które sprawdzają się i spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

 

Tagged under: