Grzejnik Arpa – Irsap

Irsap to włoska marka, która jako jedna z pierwszych zaczęła specjalizować się w produkcji stalowych grzejników rurowych. Istnieje na rynku od ponad pięćdziesięciu lat, co pozwoliło jej zostać niezaprzeczalnym liderem w branży i zyskać cenne zaufanie wielu klientów na całym świecie.

Jednym z jej prostszych i bardziej klasycznych projektów, ale doskonale okraszonych charakterystycznym stylem Irsap, jest grzejnik Arpa. Ten dekoracyjny model składa się z bardzo smukłych i subtelnych, pionowych profili grzewczych, osadzonych od frontu na równie delikatnych kolektorach, co wnikliwemu obserwatorowi skojarzy się z samą nazwą grzejnika – „Arpa” to z języka włoskiego „harfa”; pionowe rury grzejnika doskonale imitują jej struny. Grzejnik będzie więc doskonałym rozwiązaniem do każdego salonu, sypialni czy holu, którego właścicielom zależy na lekkości wystroju oraz dużych możliwościach aranżacyjnych.

Kolektory modelu mają średnicę równą 30 mm, a jego profile – 18 mm. Jego maksymalne ciśnienie robocze wynosi 8 bar, natomiast dopuszczalna temperatura pracy – 95 stopni Celsjusza; w zestawie z grzejnikiem znajdują się uchwyty do montażu naściennego, chromowany odpowietrznik, a także ślepa zatyczka z przykrywką (również chromowaną).

Tagged under: