Grzejnik Beams firmy Vasco

Grzejnik dekoracyjny firmy Vasco- Beams to jeden z najnowocześniejszych urządzeń grzewczych na rynku. Zaprojektowany z dbałością o każdy szczegół , posiada niezakłóconą niczym geometryczną  formę, a grzejnik sam w sobie nie posiada tylko zalet związanych z wizualną stroną. Grzejnik Beams to bryła o prostej strukturze w pełni stworzona z materiału całkowicie nadającego się do ponownego wykorzystania, czyli aluminium- będące materiałem szybko nagrzewającym się, wytrzymałym i lekkim co zapewnia łatwy montaż oraz długoletnie zadowolenie. 

Beams gest grzejnikiem bezpiecznym dla otoczenia, woda będąca głównym nośnikiem ciepła, nie przepływa bezpośrednio pod powierzchnią a wewnątrz grzejnika. Dodatkowo grzejnik Beams do ogrzania potrzebuje dużo mniej czasu, oraz zużywa czterokrotnie  mniejszą ilość wody- tylko 2 litry.  Maksymalne ciśnienie robocze grzejnika to 10bar a temperatura może sięgać do 100 stopni. Grzejnik jest modelem dość uniwersalnym, jego neutralny kształt wpasowuje się doskonale do salonu. Charakteru łazienkowego czy kuchennego  zaś nadają mu wieszaki na ręczniki. Zgrabnie przymocowane dodają grzejnikowi dodatkowych funkcji, przez co zawyżają jego itak już  wysoko sięgającą wartość.

Vasco- firma ceniona i znana na całym świecie doskonale spełnia wszelkie oczekiwania najbardziej wymagających osób.  Na każdy ze swych grzejników daje dziesięcioletnią gwarancję, budując w ten sposób bezcenne zaufanie przyszłych klientów. Profesjonalizm jaki cechuje firmę Vasco uwidocznia się na każdym szczeblu jej działalności.  Temu przedsiębiorstwu nie potrzebna jest reklama.

 

 

Tagged under: