Grzejnik Cane – Terma

Jeśli poszukujecie industrialnych, surowych i fabrycznych rozwiązań, ale nie chcecie popadać w skrajność, jeśli zależy Wam na wyposażeniu wnętrza łatwym do ogrania, jednocześnie umożliwiającym różnorodną aranżację – model Cane będzie dla Was idealny.

Grzejnik Cane składa się z pionowych profili grzewczych, na których całej długości znajdują się nieregularne, ozdobne zgrubienia – i to właśnie one sprawiają, że Cane utrzymany jest w stylistyce chłodnego minimalizmu. Mimo, że nie jest to grzejnik bardzo dekoracyjny, o bogatym zdobnictwie i odważnej formie, nie można obok niego przejść obojętnie. Stanowi jednocześnie wdzięczne tło, jak i samodzielną, ozdobną instalację, a przy tym posiada szereg praktycznych cech, które czynią z niego model bardzo wydajny i trwały.

Cane produkowany jest w trzech rozmiarach: 1300 mm x 390 mm, 1600 mm x 390 mm, oraz 1900 mm x 390 mm i może być zasilany wodnie, wodno – elektrycznie, a także całkowicie elektrycznie (Cane E); dwie ostatnie opcje umożliwią użytkowanie go przez cały rok, bez względu na sezon grzewczy. Jego maksymalne ciśnienie robocze wynosi 1,0 MPa, a dopuszczalna temperatura pracy – 95 stopni Celsjusza. Szeroki wachlarz dostępnych podłączeń hydraulicznych umożliwi bezproblemową instalację; niektóre z nich, to: dolne środkowe o rozstawie 50 mm, dolne środkowe o rozstawie 50 mm z możliwością podłączenia grzałki elektrycznej po lewej stronie grzejnika, dolne środkowe o rozstawie 50 mm z możliwością podłączenia grzałki elektrycznej po prawej stronie, dolne o rozstawie 50 mm znajdujące się po lewej stronie.

 

Tagged under: