Grzejnik Cyklon firmy Terma

Firma Terma, działająca od 1990 roku, w swojej ofercie ma obszerną ilość ciekawych i oryginalnych grzejników. Każda strona ich katalogu wzbudza w nas chęć posiadania każdego modelu na jaki patrzymy. Jednym z nich jest Cyklon, grzejnik występujący w wersji poziomej i pionowej.

Cyklon to urządzenie zbudowane ze stali, z płaskich profili których kształt inspirowany jest wirowym ruchem cyklonu- stąd nazwa. Cyklon jest laureatem nagrody Terma Design z 2010 roku, powstał z myślą o nowoczesnych wnętrzach, gdzie będzie świetnie prezentować się nie tylko jako grzejnik ale również jako wyszukana ozdoba na ścianie.

Można go w łatwy sposób dostosować do pomieszczeń w wielu wymiarach i kształtach gdyż nie dość że mamy wybór między grzejnikiem Vertical a Horizontal, to występuje on w różnorodnej gamie wysokości i szerokości. Pionowy dostępny jest w wysokościach 1600 i 1900 mm i pięciu szerokościach od 410 do 580mm. Poziomy zaś może być szeroki na 100, 1300 bądź 1600mm i wysoki na 410, 495 lub 580mm.

Cyklon dostępny jest w wielu wyszukanych kolorach specjalnych, mogących sprostać oczekiwaniom  każdej osoby, znudzonej standardowym wyglądem grzejników.

 

Tagged under: