Grzejniki elektryczne Dedalo Irsap

Czy zastanawialiście się kiedyś, jakim ułatwieniem może być posiadanie grzejnika z zasilaniem elektrycznym, a nie wodnym? Pewnie nie; dziś koniecznie musicie uzupełnić tę wiedzę, a w przekonaniu Was do tego typu rozwiązania pomoże niezastąpiona marka Irsap.

Na początku skupmy się na ogólnych zaletach modeli zasilanych elektrycznie, a tych jest naprawdę całkiem sporo; pierwsza i chyba najważniejsza z nich, to olbrzymia swoboda, którą gwarantuje niezależność od pory roku, czyli po prostu – sezonu grzewczego. Grzejnik podłączany do prądu może więc pracować w dowolnej chwili, przez dowolną ilość czasu – ponieważ również jego reakcja na zmiany ustawień temperatury przewyższa te z zasilaniem wodnym. Za tym idzie rzecz jasna możliwość bezproblemowego dosuszania prania, czy dogrzewania na przykład łazienki, chociażby na krótki czas kąpieli.

Grzejniki elektryczne Dedalo zaprojektowane zostały przy współpracy marki Irsap i projektantów z Synthesis Design. Produkowane są w dwóch rozmiarach (Dedalo S i Dedalo L), a także wersji z dodatkowym oświetleniem, znacznie zwiększającym walory wizualne. Modele mają formę płyt grzewczych z wyciętymi w środku, geometrycznymi wzorami. Sami projektanci tak poetycko mówią o swoim dziele:

„Gra pełnych i pustych przestrzeni wraz ze światłem koreluje Dedalo ze ścianą (…). Płaszczyzna jest podzielona, z klasycznymi proporcjami tworzy przestrzenie rosnących wymiarów.”

Ich maksymalne ciśnienie robocze wynosi 4 bary, dopuszczalna temperatura pracy – 95 stopni Celsjusza.

Tagged under: