Grzejniki narożne

W odpowiedzi na zapytanie jednego z czytelników poruszymy temat grzejników narożnych.  Wybór tego typu urządzeń nie jest zbyt obfity jednak cześć producentów w swej ofercie je posiada.

Jednym z takich grzejników jest Verus firmy Terma.  Daje on wiele możliwości oryginalnego i ciekawego zaaranżowania wnętrza. Nawet najmniejsze pomieszczenie nabierze wyrazu. Grzejnik Versus dopasujesz do każdego mieszkania, a jedną z jego zalet jest fakt, iż wpasuje się do rogu pokoju jak element układanki. Dzięki temu nie rzuca się w oczy sprawiając wrażenie spójnej całości.

Jest grzejnikiem idealnie wpasowującym się w róg każdego pomieszczenia, mieści się tak naprawdę wszędzie. Możliwym podłączeniem jest dolne, środkowe 50 po osi.

Zbudowany jest z poziomych kolektorów o okrągłym przekroju i poziome profile o przekroju prostokąta. Maksymalna temperatura pracy tego Verusa to 95 stopni, a ciśnienie robocze 1 Mpa.a moc 953W.  Malowany proszkowo, posiada atest higieniczny.

Występuje w dwóch wysokościach 1700 i  1900cm. i  ponad 190 kolorach, zatem jest w czym wybierać. Verus występuje również w wersji standardowej.

 

 

 

 

 

 

 

Tagged under: