Grzejniki.net – blog o grzejnikach

Moi drodzy,

Już od dziś rozpoczynam pracę nad grzejnikowym blogiem. Decyzja o jego powstaniu dość długo była przeciągana w czasie, a jednak przeważyła chęć informowania Was na bieżąco o nowościach,  ciekawostkach i artykułach wielu firm z jakimi  codziennie mam do czynienia. Od dziś też możecie liczyć na nasze doradztwo i pomoc w wyborze grzejników i akcesoriów.

Dziś chcę Wam przedstawić jeden z wielu grzejników.

Ego- nietypowy grzejnik dekoracyjny, zbudowany z elektrycznej płyty szklanej. Jak widać na powyższym zdjęciu w ogóle nie przypomina grzejnika. Jest idealnie stworzony do zawieszenia go w łazience, (ale nie tylko, co zobaczyć możecie na zdjęciu poniżej) Wysokość umocowania wieszaka zamontowanym grzejniku zależy od Ciebie. Element ten jest nie tylko ozdobnym  dodatkiem,ale przede wszystkim służyć będzie jako wieszak do suszenia ręczników.

Ego stworzony został z najwyższej jakości materiałów, posiada izolację klasy II i charakteryzuje się stopniem ochrony IP 44- co oznacza, że jest wodoodporny. Kolejną z wielu zalet urządzenia jest jego obsługa, niesamowicie prosta, wręcz intuicyjna możliwa dzięki klawiaturze dotykowej.

Producent z ogromną dbałością podchodzi do każdego swojego dzieła, a to przekłada się nie tylko na perfekcyjne wykonanie ale też na sposób w jaki grzejnik trafi do naszego domu. Każdy element chroniony jest tworzywem antyuderzeniowym co uniemożliwia zniszczenie naszego grzejnika podczas transportu.

Innowacyjna forma w jakiej Ego został już zaprojektowany usatysfakcjonuje najbardziej wybredny charakterek a znajomi wchodzący do salonu z tymże grzejnikiem oszaleją z wrażenia, a może zazdrości….

 

Tagged under:

1 Comment

  1. Bardzo dobry wpis, opisywany grzejnik na prawdę robi wrażenie.
    Największymi jego zaletami są zdecydowanie wygląd, prostota obsługi, oraz wodoodporność.