Grzejniki Niva, Relax i Wall

Trzy bardzo znane i cenione marki produkujące grzejniki : Vasco, Irsap oraz Radeco w swej ofercie posiadają niezwykle podobne do siebie produkty. Podobne wizualnie, różniące się jednak parametrami.  Niva, Relax i Wall to grzejniki, które  swoją prostotą i gładkim kształtem w każdym domu będą  gustownym wykończeniem. Każdy z grzejników zespalają te same cechy, gładkość i opływowość kształtu, wyrafinowana elegancja oraz klasa.

Wszystkie z tych grzejników cieszą się zainteresowaniem nie tylko prywatnych klientów. Za sprawą swojego nowoczesnego, a zarazem minimalistycznego designu są „kropką nad i ” w różnego rodzaju projektach aranżacji wnętrz.  Każdy z grzejników to prostokątna płyta, kryjącą w środku wszystkie podłączenia.  Dzięki uniwersalnemu kształtowi i możliwości doboru koloru każdy z nich wpasuje się doskonale  do pomieszczenia każdego typu.

Niva firmy Vasco to jeden z takich grzejników, który daje wiele możliwości zamontowania. Występuje w wersji poziomej i pionowej, dzięki czemu wpasuje się w każdy kącik mieszkania i pozwoli na zrealizowanie wielu pomysłów.
Grzejnik Niva tworzony jest w taki sposób, by spoiwa poszczególnych elementów nie były widoczne, możliwe jest to dzięki oporowemu zgrzewaniu, co odbywa się w procesie zautomatyzowanym. W przypadku tego produktu marki Vasco możliwe są różne podłączenia: dolne prawe 50 po osi, dolne boczne, boczne oraz inne. Ciśnienie robocze urządzenia to10 bar.

Inne parametry urządzenia:

– podkład kataforetyczny
– lakier epoksydowo – poliestrowy
– naścienna możliwość montażu
– zawiesia konsole montażowe
– przyłącze  1/2″
– może być przyłączane od dołu
– punkty zasilania zależą od zastosowanych zaworów

Relax produkt firmy Irsap – identycznie jak uprzednio opisany grzejnik również występuje w wielu kolorach i również jest prostokątną płytą grzewczą.  Ten grzejnik cechują  okrągłe kolektory o średnicy 30 mm oraz ciśnienie robocze 4 bar.  Maksymalna temperatura pracy urządzenia to  95 stopni Celsjusza, a  podłączenie wodne 1/2 cala.  Cała instalacja hydrauliczna znajduje się wewnątrz grzejnika, nie psując efektu końcowego. Grzejnik Relax jest dostępny w kolorach z serii Special co jest  droższe o jedyne 20%. Podłączenie możliwe w tym modelu grzejnika to 50mm po osi.
Relax stanowi brakujące ogniwo w nowo powstałym domu lub mieszkaniu. Samo zdjęcie ukazuje, że podobieństwo do poprzedniego urządzenia jest porażające:

Ostatni grzejnik do porównania to Wall firmy Radeco. Tak samo jak wyżej wymienione grzejniki jest skromną, minimalistyczną strukturą, jego minimalizm jest sam w sobie zaletą.

Wall wyposażony jest w wieszaki, mogące służyć jako ozdoba, aczkolwiek nie będzie przeszkodą gdy staną się praktycznym dodatkiem służącym suszeniu ręczników.  Owe wieszaki to jedyny element przecinający prostą taflę urządzenia. Jego elegancja i delikatność możliwe są dzięki projektowi budowy, który również tu uwzględnił ukrycie wszystkich instalacji i podłączeń wewnątrz urządzenia. Grzejnik wykończony lakierem proszkowym co gwarantuje długoletnią jakość i wygląd urządzenia jak w momencie  zakupu.
Grzejnik Wall posiada pięcioletnią gwarancję, maksymalne ciśnienie w jakim grzejnik może pracować to  1,0 Mpa i 95 stopni C. Grzejnik Wall  jest możliwy do zakupu  w kolorze białym, kolorach z palety RAL i kolorach specjalnych Radeco. Może być  doposażony w grzałkę elektryczną oraz może funkcjonować jako grzejnik elektryczny.

 

 

Tagged under: