Grzejniki Piano

Piano – grzejnik firmy Irsap. Model ten wyprodukowany został w serii poziomej i pionowej oraz serii z podwojoną liczbą modułów grzewczych.

Piano jest konstrukcją prostą i bardzo uniwersalną. Zawiera w sobie cechy nowoczesnego funkcjonalnego grzejnika i zarazem prostego urządzenia, pasującego do wszelkiego rodzaju wnętrz. Jest rodzajem grzejnika, po który często sięgają projektanci wnętrz. Jego prostolinijność i opcjonalność pozwala na zrealizowanie wielu pomysłów na wystrój.

Zbudowany jest z okrągłych kolektorów średnicy 30mm, stalowych rur o przekroju owalnym 50x10mm. Maksymalne ciśnienie robocze grzejników Piano to 4 bar, i maksymalna praca urządzenia może odbywać się w temperaturze 95 stopni C.  Piano dzięki wielu opcjom wysokości i szerokości stwarza wiele możliwości instalowania.  Grzejnik idealne do użytkowania w projektach niskiej temperatury. Głębokość grzejnika to 75 mm. Piano występuje również w wersji dwurzędowej ( głębokość 85mm), pozwala to na zwiększenie mocy cieplnej.

Grzejniki Piano Poziom, Piano Pion, Piano Poziom 2 i Piano Poziom 2 znakomicie współgrają z grzałką Carlo Poletti. Dokonując zakupu jednego z modeli Piano, warto doposażyć go w ten model grzałki, zagwarantuje to nam długoletnią efektywną pracę naszego urządzenia.

Tagged under: