Grzejniki Retro – klimatyczny dodatek wnętrza

Fani prawdziwego oldschoolu, klimatycznych wnętrz i niecodziennych dodatków z pewnością zachwyceni będą grzejnikiem Retro, zaprojektowanym przez polską markę Terma (pochodzącym z oferty roku 2015). Model z pewnością wyróżnia się na tle większości grzejników dostępnych na rynku – charakteryzuje się przede wszystkim ogromną lekkością, subtelnością i delikatną nutą vintage.

Pamiętajcie również, że grzejniki Terma cechują się nie tylko wspaniałym designem, ale i naprawdę wysoką jakością wykonania i trwałością. Możecie więc być pewni, że model Retro będzie zapewniał ciepło w Waszym domu przez długie lata.

Retro produkowany jest w dwóch wersjach – podstawowej oraz wersji Retro S. Oba utrzymane są w podobnym stylu i mają formę drabinkową. Ich profile grzewcze ułożone są w stosunkowo dużych odstępach, co zapewnia im wspomnianą już lekkość. Miejsca łączeń ozdobione zostały dekoracyjnymi, okrągłymi elementami. Retro S posiada natomiast półokrągło połączone u góry kolektory. Każdy z nich dostępny jest w czterech rozmiarach; wariant podstawowy oprócz zasilania wodnego, posiada również opcję podłączenia grzałki elektrycznej – co czyni z niego grzejnik stuprocentowo elektryczny.

Tagged under: