Heat Point – nowoczesne grzejniki nierdzewne

Czy słyszeliście już o sklepie, w którym znajdziecie wyłącznie grzejniki nierdzewne? Możecie więc być pewni, że wybrany przez Was model sprawdzi się w ekstremalnych warunkach, będzie odporny na korozję, niezwykle trwały (nawet w porównaniu z modelami ze zwykłej stali) i dzięki temu – możliwy do zainstalowania także w otwartych układach centralnego ogrzewania. Grzejniki Heat Point to w całości modele drabinkowe, proszę jednak nie wyobrażać sobie nudnych, standardowych drabinek łazienkowych; producent zadbał bowiem o to, by wszystkie modele, oprócz praktycznej budowy, miały też nowoczesny design i spełniały najwyższe wymagania. Są to więc drabinki na tyle eleganckie i luksusowe, że z pewnością ozdobią każde pomieszczenie – słowo „ozdobią” jest tu kluczowe, bowiem grzejniki Heat Point naprawdę są dekoracyjne.

Wszystkie mają również dwa możliwe rodzaje wykończeń, które także gwarantują trwałość i odporność na „ząb czasu”, w porównaniu do powierzchni lakierowanych, oraz są bardziej gustowne: stal polerowana i stal szczotkowana. Przykładowe modele dostępne w ofercie sklepu postanowiliśmy wymienić poniżej, z kilkoma słowami krótkiego opisu.

Sonnet to model dekoracyjny, którego konstrukcja przypomina trzy połączone ze sobą schodkowo grzejniki. Jego elementy mają przekrój okrągły, a profile wystają po bokach poza kolektory; ponadto, Sonnet wyposażony jest w dodatkowe rurki, nieco wysunięte do przodu, zwiększające powierzchnię służącą za wieszak czy suszarkę. Można podłączyć do niego grzałkę elektryczną.

Foxtrot również jest poniekąd drabinką, w niczym jej jednak nie przypomina. Ma kształt litery „E” lub grzebienia, uzyskany za pomocą odpowiedniego wygięcia dwóch, długich rur o okrągłym przekroju. Grzejnik stanowi więc ozdobę, którą można praktycznie wykorzystać.

Asymetria została również zastosowana w modelu Marsel; podstawę tego grzejnika stanowią pionowe, osadzone blisko siebie kolektory, na których ułożone są poziomo profile grzewcze, w taki sposób, że większa ich część wysunięta jest w bok – dowolnie w lewo lub prawo. Czy model tego typu nie nada się świetnie chociażby do przedpokoju?

Pamiętajcie, że w ofercie sklepu znajdziecie również suszarki elektryczne i różnorakie akcesoria.

 

Tagged under: