Marlin firmy Terma

Jeden z najpopularniejszych grzejników   dekoracyjnych firmy Terma. Grzejnik Marlin- prosty i uniwersalny, zazwyczaj umieszczany w łazience, jednak w cale nie jest powiedziane, że nie może zdobić naszego przedpokoju czy kuchni. Marlin jest urządzeniem wdzięcznie prezentującym się na ścianie. Jest pionowym urządzeniem grzewczym występującym w czterech wysokościach ( od 600 do 1680mm) oraz w dwóch szerokościach: 450 oraz 600mm. Zbudowany z profili o prostokątnym przekroju oraz kolektorów o przekroju kwadratu.

Grzejnik Marlin firmy Terma cieszy się niebywałym zainteresowaniem i popularnością. Nikogo to nie dziwi ponieważ jest urządzeniem pasującym do wielu rodzajów pomieszczeń, zarówno tych nowoczesnych i bardziej standardowych. Marlin ma możliwość podłączenia grzałki elektrycznej, farba proszkowa zapewnia długotrwały efekt i jakość kolorów  na które firma udziela 8 lat gwarancji. Maksymalne ciśnienie robocze to 1MPa, a najwyższa temperatura pracy to 95 stopni.

Produktami pasującymi do grzejnika Marlin są m.in.: KTX1, KTX2, KTX3, KTX4, zawór termostatyczny trójosiowy oraz wieszak Grip.

Tagged under: