Medusa- firmy Irsap

Grzejnik Medusa – oryginalny i niepowtarzalny.   Jest grzejnikiem dekoracyjnym w pełnym znaczeniu tego określenia. Przestrzenny, lekki inspirowany naturą Medusa przeznaczony jest przede wszystkim wielkopowierzchniowym salonom w stylu minimalistycznym. W miejscach o ograniczonej ilości dodatków i zdobień Medusa gra rolę pierwszoplanową. Jego nietypowa budowa i nowoczesny styl wywołują zupełnie inne spojrzenie na branżę grzewczą, sugerują jej powiązanie ze sztuką użyteczną, przez co z pewnego rodzaju luksusem.   Medusa wywiera zupełnie inne odczucie z każdym spojrzeniem.

Medusa to urządzenie zbudowane ze stali – gatunkowo najwyższej klasy tworzywa. Występuje w jednym rozmiarze i jest to wysokość 1415mm i 1415 szerokość. Głębokość grzejnika to 92mm.  Dostępne jest wiele kolorów specjalnych, sprawiających, że każdy może zindywidualizować swoją Medusę i odpowiednio dopasować ją do swojego domu.

Stylowa i niebanalna Medusa stanowi ciepłe centrum wnętrza, poprawia wygląd każdego mieszkania i nadaje mu stylu. Zamysł projektanta jest wprowadzany w życie za każdym razem gdy Medusa jest wieszana na ścianie.  Jak wiele włoskich grzejników firmy Irsap- Medusa jest gwarantem zadowolenia i powalającego efektu.

 

Tagged under: