Metropolitan- prostota i nowoczesność

Metropilitan- grzejnik, który zachwyca prostą, klasyczną i zrównoważoną formą. Produkowany przez szwajcarską, znaną również w Ameryce Północnej firmę Zehnder.

Przy grzejniku Metropolitan może być zastosowana zarówno instalacja wodna jak i wodno-elektryczna. Jest grzejnikiem łazienkowym i pokojowym w obu pomieszczeniach znajdzie swoje miejsce. Świetnie zaprezentuje się również w salonie. W łazience może pełnić funkcję wieszaka na ręczniki, posiada odpowiedni ku temu wieszak możliwy do zamontowania w dowolnym miejscu.  Metropolitan zbudowany jest z poziomych, płaskich rur w wymiarach 70×8 mm. Rury połączone są z profilem bez widocznych spawów.

Grzejnik dostępny w szerokiej gamie wymiarów i barw. Malowany proszkowo posiada długoletnią gwarancję od producenta. Standardowym kolorem jest biały ( RAL 9016), ale na prośbę klienta grzejnik może być pomalowany w kolorze specjalnym.

Grzejnik w wersji wodnej i wodno-elektrycznej posiada taką samą moc grzewczą. Elektryczny w zestawie z grzałką SAFIR która współgra z grzejnikiem. Urządzenie sprostało wszelkim wymogom związanym z normami bezpieczeństwa. Opcja wodno-elektryczna posiada odpowiednie zabezpieczenie przed strumieniami wody.

Długość kabla-1,2 m, zasilanie 230V. Maksymalna temperatura pracy grzejnika to 120 stopni C., ciśnienie robocze 4,0 bar.

 

 

Tagged under: