Nowe grzejniki nierdzewne w ofercie HeatPoint

Prężnie rozwijająca się, rodzima marka zajmująca się grzejnikami nierdzewnymi, HeatPoint, stale rozszerza swoją ofertę. Zupełnie niedawno do jej propozycji dołączyła całkiem pokaźna ilość nowych modeli; te, które dziś zaprezentujemy, to tylko część z nich.

Pierwszy z grzejników, Trapez HP, to zarazem najbardziej klasyczny wariant. Na pionowych kolektorach o przekroju okrągłym opierają się, również okrągłe, profile grzewcze; ciekawym urozmaiceniem w modelu jest jednak dość nietypowe wygięcie owych profili – nie są one łukowate, ale „łamią” się w dwóch miejscach, tworząc tytułową formę trapezu.

Kolejny model, Euro Snake, to opcja dla nieco odważniejszych. W przeciwieństwie do poprzednika, jest przede wszystkim asymetryczny, co automatycznie dodaje mu oryginalności. Na pionowych kolektorach, znajdujących się blisko siebie, nie ułożono klasycznych profili grzewczych, ale giętą w spiralę, jedną rurę, która, oprócz doskonałej funkcjonalności, zapewnia również futurystyczny efekt.

Ostatni z grzejników to Betube; jest jednocześnie modelem najbardziej eleganckim z wymienionych. Z całą pewnością zasługuje na wyeksponowanie nie tylko w łazience, ale i salonie, hallu, czy sypialni. Wszystko za sprawą masywnych, solidnych profili grzewczych ułożonych pionowo, mających przekrój prostokątny. Ich stosunkowo duża powierzchnia zapewni ciekawą grę światła.

Tagged under: