Nowoczesny Zigzag-Terma

Terma Technologie ma do zaoferowania piękny grzejnik o nazwie Zigzag. Prostokątny, pionowy grzejnik, estetyczny i przyjazny dla oka jest nie tylko grzejnikiem łazienkowym, ale również świetnie wyglądającym w salonie i kuchni.

Stalowy grzejnik Zigzag dostępny jest w sześciu rozmiarach, a podzielić je możemy na ilości profili, z których grzejnik jest  zbudowany. Grzejnik o wysokości 600mm ma 4  profile, 835mm 6 profli, 1070 mm- 8, 1310mm -10, 1545mm- 12 i 1780 ma profili 14. Szerokość grzejnika Zigzag w poszczególnych wysokościach nie zmienia się.

Każdy poszczególny profil grzejnika ma kwadratowy przekrój w wymiarach 30x30mm, jego maksymalna praca to 95 stopni, a największe ciśnienie pracy urządzenia to 1Mpa. Zigzag ma możliwość podłączenia grzałki elektrycznej. Możliwe podłączenia grzejnika Zigzag to: SX, E1, E8, LX, PX , ZX,  Z1, Z8, ES.

Grzejnik Zigzag i wszystkie inne modele firmy Terma są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Wyżej wymieniony model jest wręcz przeznaczony do tego by prezentować się w jaskrawych, niebanalnych barwach. Serdecznie zachęcamy do eksperymentowania z kolorami, jest to świetny sposób na zmianę  nastroju.

 

Tagged under: