Oszczędny grzejnik firmy Radeco

Firma Radeco oferuje szereg ciekawych modeli grzejników. W ofercie firmy znajdziemy grzejniki łazienkowe dekoracyjne, standardowe, akcesoria oraz grzejniki łazienkowe pracujące bardzo ekonomicznie, a takich w ofercie Radeco nie brakuje.

Jednym z grzejników cenionych przez osoby oszczędne jest A/KE – grzejnik prosty jednak oryginalny. Zbudowany z owalnie zagiętych stalowych profili połączonych z kolektorami umiejscowionymi centralnie na tyle urządzenia. Polecany jest osobom odważnie spoglądającym na rzeczywistość.  Grzejnik malowany proszkowo zatem nie wymaga używania specjalnych detergentów. A/KE przeznaczony jest do podłączenia pod instalację ogrzewania centralnego, idealnie sprawdza się w niskotemperaturowych instalacjach. Jego maksymalna temperatura pracy nie powinna przekraczać  95 stopni, a najwyższe ciśnienie wody 1,0 Mpa.

Producent zaleca montowanie grzejnika najniżej około 100mm od podłogi, podnosi to jego funkcjonalność. Grzejnik A/KE jako grzejnik łazienkowy posiada dodatkową zaletę jaką jest możliwość suszenia ręczników. Dostępny jest w wielu kolorach, więc można w sposób bardzo indywidualny dostosować go do wystroju wnętrza. Grzejnik występuje w szerokości 500mm i sześciu wysokościach od 470 do 1470mm. Moc urządzenia waha się między 350 a 1065 W. Grzejnik ten jest oszczędny również ze względu na ograniczoną ilość rurek, które nie zużywają przez to dużej ilości energii.

Tagged under: