Praktyczny grzejnik elektryczny Bone (Terma)

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak dużym udogodnieniem w Waszej łazience może być obecność grzejnika z zasilaniem elektrycznym, a nie wodnym? Jest to o tyle ważne, że pomieszczenie to ma naprawdę specjalne zapotrzebowania na ciepło; kto nie zna nieprzyjemnego uczucia chłodu po wyjściu z kąpieli? Model elektryczny może ten problem zniwelować. Największym jego atutem jest bowiem funkcjonalność przez cały rok, bez względu na sezon grzewczy.

Dzięki temu, możliwe jest szybkie, krótkie dogrzanie pomieszczenia, czy ekspresowe wysuszenie prania, bądź mokrych ręczników. Temperatura ustawiana jest o wiele bardziej precyzyjnie, optymalnie do indywidualnych zapotrzebowań. Grzejnik Bone w wersji elektrycznej, zaprojektowany przez polską markę Terma, to jeden z takich modeli.  Jego budowa umożliwia swobodne wykorzystywanie go jako wieszaka, a przy tym jest tak neutralna, że daje też spore pole do popisu w kwestii dalszego aranżowania wnętrza; jeszcze bardziej ułatwia to ogromna paleta kolorów, oferowanych przez producenta.

Poziome profile grzewcze o przekroju 20 mm x 20 mm ułożone są na kolektorach harmonijnie, tak, że pomiędzy poszczególnymi ich partiami pozostawione są nieco większe odstępy. Wykonany jest ze stali, w wersji podstawowej malowany proszkowo na kolor biały (RAL9003), zgodny z normą PN-EN 442, posiadający atest higieniczny. Dla Państwa bezpieczeństwa i komfortu, objęto go aż ośmioletnią gwarancją. Można wyposażyć go w dowolnie dobraną grzałkę elektryczną, dostępną w ofercie Termy.

Tagged under: