Radeco TREX – nowość w segmencie grzejników modułowych

Pojawiły się ostatnio sygnały, że firma Radeco wprowadza na rynek nowy model grzejnika o modułowej budowie ? grzejnik TREX.

Radeco do tej pory znane przede wszystkim z popularnych modeli grzejników łazienkowych o budowie drabinkowej i stalowych grzejników dekoracyjnych ? seria Design ? wkracza w nowy segment modułowych grzejników pokojowych. Ugruntowaną pozycją w tym segmencie cieszą się giganty z branży takie jak Zehnder czy Irsap. Jak wypadnie Radeco na tle konkurencji?

zdjęcia zaczerpnięte ze strony www.grzejniki.pro

Ze wstępnych informacji wynika, że szykują się zmiany w segmencie grzejników modułowych. W tej chwili modele takie jak Tesi (Irsap), Charleston (Zehnder) czy Tubus (Instal Projekt) cieszą się dużą popularnością i najczęściej są montowane w pokojach, salonach czy pomieszczeniach reprezentacyjnych.

Co odróżnia Trex-a?

Przede wszystkim to co widać już na pierwszy rzut oka na zdjęciach ? czyli możliwość wykonania grzejnika w wersji kolorowej. Przedstawione na zdjęciach wykonanie ?piano? – naprzemienne moduły czarne i białe na pewno znajdzie wielu sympatyków i prawdopodobnie rozwiązanie to będzie się cieszyło dużą popularnością.

Pozostaje tylko czekać aż pierwsze egzemplarze zjadą z linii produkcyjnej i dotrą do nas pierwsze opinie od klientów którzy wybrali to oryginalne i wyjątkowe w tym segmencie rozwiązanie ? żaden w wymienionych powyżej producentów nie oferuje możliwości wykonania grzejika w wersji wielokolorowej.

Tagged under: