Rey Radeco – grzejnik chromowany z lustrem

Grzejnik Rey to z pewnością taki model, który większość z nas chciałaby mieć w swoim domu. Ma nie tylko gustowny, elegancki design, ale również doda szyku każdemu pomieszczeniu – bez względu na to, czy przeznaczymy go do łazienki, holu, czy sypialni. Co zapewnia mu tak dużą uniwersalność? Oczywiście duże, wbudowane w grzejnik lustro.

Obecność lustra w grzejniku jest dość niecodziennym rozwiązaniem, przez co bardziej oryginalnym. Szklana tafla zapewni jednak nie tylko doskonałe wrażenia estetyczne, ale również pomoże optycznie, znacznie powiększyć pokój, rozświetlić go oraz zaoszczędzić miejsce; zlikwiduje bowiem konieczność wieszania na ścianie osobnego, niezależnego lustra , co okaże się szczególnie praktyczne przy mniejszych metrażach.

Model Rey zaprojektowany został przez markę Radeco i prostota, która stanowi idealne tło dla jego chromowanego wykończenia, to jedna z jego większych zalet. Składa się z długich, pionowych profili grzewczych oraz nieco masywniejszych, poziomych kolektorów; przekrój wszystkich rur jest okrągły. Lustro zamontowane jest natomiast asymetrycznie z boku stalowego grzejnika. Rey może być podłączony przyłączem dolnym standardowym, krzyżowym lub dolnym środkowym z rozstawem osi 50 mm.

Tagged under: