Tesi- grzejnik wielu opcji

Tesi- standardowy rodzaj grzejnika firmy Irsap. Już od 1967 roku budzi zainteresowanie na rynku. Tesi jest nie tylko standardowym,  sprawdzonym grzejnikiem, ale istnieje w kilku wersjach w  dwóch kategoriach: standardowe i dekoracyjne:

1.Tesi 2 ,3, 4, 5, 6, rozstawach osi żeliwo, rozstawach osi aluminium

2.Tesi Clean Chrom, Memory , Avenue, My way, Bubble, Squared, Runner oraz Cruise.

Grzejniki z pierwszej kategorii odTesi2 do Tesi6 to urządzenia zbudowane ze stalowych rur o średnicy 25mm, z kolektorami z wytłaczanej stali. Praca wszystkich może odbywać się przy ciśnieniu do 8 bar, a maksymalna temperatura to 95 stopni Celsjusza. Wysokość grzejnika jest  sprawą indywidualną, możliwe wymiary to od 200 do 2500mm. Każdy z grzejników Tesi jest odpowiedni dla projektów w niskiej temperaturze, a jest to możliwe dzięki wysokim osiągom korpusów grzewczych. Możliwe jest też zwiekszenie liczby baterii grzejnika dzięki użyciu złączek gwintowanych Kolejnym, dodatkowym udogodnieniem towarzyszącym wyborowi jednego z Tesi jest kolorystyka. Szeroka gama barw to: kolory z Serii Classic, Biały Standard, Seria Special, Inne kolory RAL, Seria Galileo, Leonardo i Michelangelo.

Tesi Clean – jak sama nazwa mówi, cechuje go łatwość w utrzymaniu czystości. Możliwe jest to dzięki konstrukcji, w której poszczególne elementy urządzenia są od siebie oddalone w taki sposób, by możliwe było dokładne ich czyszczenie. Jego najlepsze zastosowanie sprawdza się w miejscach takich jak domy opieki, szpitale,  szkoły, siłownie przedszkola i inne instytucje czy punkty w których występuje duże skupienie ludzi. Utrzymanie czystości w takich miejscach będzie łatwe i szybkie w zastosowaniu. Tesi Clean podobnie jak Tesi dzieli się na 5 kategorii determinowanych rozmiarem.

Wszystkie grzejniki Tesi maja takie same parametry, te z drugiej kategorii posiadają bardziej ograniczoną możliwość wyboru rozmiaru,  są pokazane poniżej na fotografiach i są grzejnikami dekoracyjnymi.

 

 

Tagged under: