Tubo – do łazienki i nie tylko

Tubo grzejnik firmy Radeco, zbudowany z czterech stalowych, pionowych rur, dwie środkowe są wysunięte w górę co uwydatnia jego kształt.. Smukły i wąski grzejnik może służyć jako wieszak na płaszcze w przedpokoju lub na korytarzu. Niezawodnie sprawdzi się w każdej nawet niewielkiej łazience. Jego niewielkie, wąskie wymiary pozwalają na umieszczenie go w ciasnych zakątkach pomieszczeń.  Dostępny jest w rozmiarze 1620x290mm i w wielu kolorach producenta, aczkolwiek naszym zdaniem najkorzystniej prezentuje się jako grzejnik chromowany.

Maksymalne ciśnienie robocze Tubo to 1,0 MPa, a największa temperatura pracy to 95stopni.  Grzejnik w opcji kolorowej malowany jest lakierem proszkowym, co gwarantuje nam długotrwały efekt i jakość powierzchni. Każdy  z grzejników oczywiście wyposażony jest w odpowietrznik, korek i komplet kołków do mocowania.

Aby zapewnić maksymalny komfort ogrzewania warto  zaopatrzyć nasz grzejnik łazienkowy w grzałkę elektryczną. Zwłaszcza gdy nasz dom ogrzewany jest dzięki pompie cieplnej lub komikowi. Zaproponuję kilka grzałek firmy Terma Technologie pasujących do grzejnika Tubo. Wszystkie z nich są produktami najwyższej jakości i spełniają wszelkie normy i atesty bezpieczeństwa.

 

 

 

 

Tagged under: