Tulipa grzejnik z lustrem Vasco

Grzejnik firmy Vasco- Tulipa   efektowne i eleganckie urządzenie nadające blasku i elegancji każdemu wnętrzu.  Pionowy zbudowany ze stalowych kolektorów -Tulipa  ma płaskie rurki, połączone z kolektorami w delikatny, estetyczny spodób.   Grzejnik jest  jednocześnie urządzeniem ocieplającym wnętrze i dodatkowo sam w sobie stanowi klasyczną ozdobę i niezbędny  w każdym domu przedmiot jakim jest lustro. Powiększająca  wnętrze moc uwydatnia przestrzeń i nadaje pomieszczeniu klasy.

Zaletą lustra zamontowanego na grzejniku jest brak pary wodnej osadzającej się na nim. Samo lustro stworzone zostało ze specjalnie wzmacnianego szkła nie podlegającego wpływowi wysokiej temperatury. Grzejniki Vasco słyną ze swej niezawodnej  i długoletniej jakości. Belgijska firma pochwalić się może wieloma osiągnięciami w dziedzinie grzewczej. Wiele nagród przyznanych Vasco w żadnym stopniu nie dziwi żadnego posiadacza choć jednego z ich grzejników. Tulipa to tylko przykład szerokiej oferty dekoracyjnych grzejników jakie są dostępne w sprzedaży.
Tulipa to grzejnik w  trzech szerokościach do wyboru 491, 581 oraz 671mm i stałej wysokości 1800mm. Jest zgrzewany oporowo dzięki czemu połączenia elementów nie są widoczne. Ciśnienie robcze grzejnika Tulipa to 4 bary. Dostępny jest w wielu kolorach specjalnych co pomoże dopasować go do różnego rodzaju aranżacji.  Warto mieć w posiadaniu tak piękny okaz.

 

 

 

Tagged under: